O nas

Strona Dietadlaserca powstała w 2015 roku pod patronatem firmy ZT Kruszwica S.A., największego w Polsce i jednego z największych w Europie Środkowej przetwórcy nasion oleistych i producent tłuszczów roślinnych.

Celem strony jest edukowanie czytelników na tematy związane z wpływem cholesterolu i diety na zdrowie i o roli jaką w tych dwóch obszarach pełnią tłuszcze różnego pochodzenia.

Za serwis Dietadlaserca odpowiedzialni są dietetycy i pasjonaci zdrowej żywności. Serwis powstał po to, aby prezentować sprawdzone informacje. Nasze artykuły pisane są w sposób rzetelny, a wnioski staramy się podpierać odpowiednimi badaniami lub doniesieniami naukowymi. Unikamy języka branżowego, nasze publikacje są napisane w przejrzyście i zrozumiale dla każdego czytelnika. Nawet najbardziej interesująca wiedza przekazana w skomplikowany, akademicki sposób nie jest nic warta, jeżeli odbiorca nie jest z niej w stanie skorzystać.

mgr Jadwiga PrzybyłowskaWszystkie treści konsultowane są przez dietetyka, mgr Jadwigę Przybyłowską, absolwentkę Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka na SGGW w Warszawie, członkinię Polskiego Towarzystwa Dietetyki.

Zapraszamy do lektury